Професійне чищення вентиляції та димоходів.
Багатоповерхові будинки, приватні будинки, ЖЕКи, ОСББ.

В процесі чищення усуваються залипання заслінок і клапанів, повністю прочищаються вент канали, усуваються відкладення на лопатях двигуна і т.д.

Детальніше

Сучасне роторне обладнання

Високоефективна хімію на кислотній та лужній основі

Висококваліфікований персонал

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО ЧИСТИТИ ВЕНТИЛЯЦIЮ В КВАРТИРІ?

Чистка вентиляції

Чистка вентиляційних каналів -непросте завдання, з яким можуть впоратися тільки професіонали. Від якості роботи вентиляційної системи залежить самопочуття домочадців. Вентиляція в житлових приміщеннях повинна відповідати ряду вимог.

Розгорнути
Основними з них є:
  • вологість
  • швидкість руху повітря
  • якість повітря

Вентиляція зазвичай коштує в туалеті, на кухні, у ванній кімнаті.

Поганий повітрообмін

Чистка вентиляції в будинку (багатоквартирні будинки, приватні будинки) необхідна при перших ознаках засмічення. Явними ознаками поганої роботи системи вважаються: виникнення вогкості та цвілі в будинку, відчуття нестачі повітря, поширення запахів їжі по всій житлової площі, швидке запотівання вікон. Чистка вентиляції в будинку (багатоквартирні будинки, приватні будинки) необхідна при перших ознаках засмічення. Явними ознаками поганої роботи системи вважаються: виникнення вогкості та цвілі в будинку, відчуття нестачі повітря, поширення запахів їжі по всій житлової площі, швидке запотівання вікон.

Розгорнути
Чищення повітропроводів має плюси:
  • збільшується термін експлуатації кондиціонерів, вентиляторів;
  • забезпечується комфортний мікроклімат в приміщеннях;
  • знижується ризик пожежонебезпеки;
  • знижується ймовірність виникнення захворювань дихальних шляхів.

Безпека

Якість повітря всередині приміщення залежить від проектування будинку. Також якщо були порушені норми експлуатації, знадобиться не тільки чистка вентиляції, а й чистка димоходу від газового котла (газової колонки). Якщо вентиляційні канали ніколи не чистилися, то в них можна знайти будівельне сміття, якість повітря всередині приміщення залежить від проектування будинку. Також якщо були порушені норми експлуатації, знадобиться не тільки чистка вентиляції, а й чистка димоходу від газового котла (газової колонки). Якщо вентиляційні канали ніколи не чистилися, то в них можна знайти будівельне сміття.

Розгорнути
Очищення димоходу необхідне у випадках:
  • Коли газовий котел видає «аварію» і спрацьовує помилка датчика тяги.
  • Зворотня або погана тяга.
  • Чути запах чадного газу.

ОЗНАКИ ПОГАНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ У КВАРТИРІ

Погіршення мікроклімату в приміщеннях (зростає вологість)
У квартирі швидко стає душно
Зворотна тяга з домішкою сторонніх та малоприємних запахів
Отруєння чадним газом

ТИПИ ЗАСМIЧЕННЯ ДИМАРІВ І ВЕНТ КАНАЛІВ

Пилові засмічення

Найпоширеніший вид засмічення. Найчастіше зустрічається у вент каналах. Вони повільно заростають павутиною, а потім на павутину прилипає пил. При цьому у нас були випадки коли фото фіксація вент каналу показувала що канал чистий, а насправді він був затягнутий повністю павутиною та не було жодного руху повітря.

01

Засмічення
будівельним сміттям

Дуже часто ми стикаємося з таким видом засмічень, коли доводиться пробивати. На жаль, таке засмічення може трапляться як відразу після будівництва будинку, так і в наслідку експлуатації, коли відбувається руйнування вент каналу або димоходу протягом постійного перепаду температур, вологості та тд.

02

Незаконне перепланування

Ваші сусіди не поставивши до відома можуть провести перепланування в приміщенні. Добре коли це відбувається без порушення вентиляційних каналів та інженерних комунікацій. Найчастіше ми стикаємося зі зворотним. Вони повністю замуровують вент канал та сусіди знизу залишаються без вентиляції.

03

Останки птиці в вентиляції

Це часто буває, та для нас це не рідкість. Мало того, я вас запевняю, що якщо пташка падає в вентиляцію, там гине. Вона практично повністю забиває димохід вент каналу, але при цьому ви запаху не почуєте. Весь запах буде видалятися вентиляцією, тільки в рідкісних випадках це проявляється. А ось з непрацюючою вентиляцією ви однозначно зіткнетеся.

04

Нормативна документація з чищення вентиляції

Детальніше

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ми приїжджаємо, оцінюємо обсяг роботи, надаємо кошторис