05.04.2021

Як виконується чистка вентиляції багатоповерхового будинку?

Як виконується чистка вентиляції багатоповерхового будинку?

Мешканці старих багатоквартирних будинків часто скаржаться на появу неприємних запахів із нізвідки. Якщо ви теж зіткнулися з такою ситуацією, та задалися питанням, як же виконується чистка вентиляції багатоповерхового будинку, значить пора перевірити системи вентиляції. У більшості випадків ці канали практично ніколи не чистяться, в результаті чого на стінках з’являється величезний шар бруду. Саме він є причиною стійкого смороду при дотриманні ідеальної чистоти в квартирі. Виправити ситуацію допоможе професійне очищення вентиляції від пилу та бруду. Замовити її можна в нашій компанії. Наші фахівці мають відповідну кваліфікацію та великий досвід робіт, тому зможуть впоратися з будь-якими забрудненнями.

У яких випадках потрібно чистити вентиляцію?

Неприємний запах з вентиляції – це не єдиний момент, який сигналізує про необхідність оглянути канали виведення повітря. Про засміченні труб свідчать також наступні ознаки:
  • в спекотний літній сезон квартира практично ніколи не охолоджується;
  • на вентиляційній решітці та навколо неї розташувалася павутина, пил та бруд;
  • відкриті вхідні двері та навстіж відчинені вікна створюють дуже слабкий протяг або він повністю відсутній;
  • відразу після вологого прибирання на поверхні предметів інтер’єру та підлозі з’являється пил.
Визначити рівень забрудненості можна ще одним простим способом. Піднесіть до вентиляційних грат серветку з паперу. Якщо вона не тримається біля каналу, значить забилася вентиляція в житловому комплексі. В цьому випадку не вийде вирішити проблему самостійно, оскільки в процесі будуть потрібні спеціальні знання і обладнання. Як виконується чистка вентиляції в багатоповерхових будинках? Якщо ваш вентиляційний канал замурували в стелю (стіну, підлогу і т.д.), тоді вас навряд чи буде турбувати проблема з неприємним запахом. Але, такі випадки досить рідкісні, тому необхідність в очищенні труб для виведення повітря є звичайною справою. Деякі мешканці укладають договір на обслуговування з певними компаніями. Але, вони не завжди виконують свої зобов’язання. Якщо хочете гарантовано отримати якісний результат, тоді варто замовити послуги з очищення каналів в компанії «СКС». Фахівці виконують роботу в кілька етапів:
  • вивчають особливості труб;
  • виконують обстеження;
  • підбирають засоби та техніку для очищення;
  • виконують очистку;
  • надають звіт про виконану роботу.
По завершенню очищення вентиляції багатоповерхових будинків нами також виконується дезінфекція повітропроводів. В результаті проведення заходу, вбиваються всі бактерії, які могли б потрапити через канали для виведення повітря. Щоб замовити послуги, достатньо зв’язатися з нашим менеджером або залишити заявку на сайті.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ми приїжджаємо, оцінюємо обсяг роботи, надаємо кошторис