22.03.2021

Відеоінспекція систем вентиляції: що це та як виконується?

Відеоінспекція систем вентиляції являє собою складну процедуру огляду системи каналів, які забезпечують повноцінний повітрообмін в приміщенні. Але, разом з повітрям сюди потрапляють продукти горіння, пил та бруд, що сприяє поступовому засміченню. Побачити такий наліт без спеціального обладнання просто неможливо. Тому проводиться спеціальна процедура – відеоінспекція вентиляційних каналів. Замовити таку послугу можна в нашій компанії. Ми використовуємо тільки перевірене обладнання, що дозволяє виявити навіть найнезначніші забруднення.

Що таке відеоінспекція вентиляції?

В процесі процедури фахівці досліджують всі труби в системах повітрообміну за допомогою спеціальної техніки, призначеної для відеозйомки. До складу комплекту входить:
  • камера;
  • трубка;
  • особливі кріплення;
  • екран, на який виводиться зображення.
Основним елементом є камера компактної форми, яка легко проходить по трубах та дозволяє виявляти забруднення пилом, брудом або жиром.

Навіщо потрібна відеоінспекція систем вентиляції?

Уникнути засмічення труб не вдасться навіть самим порядним господарям, оскільки в повітрі завжди присутні пилинки та інші дрібні частинки, які осідають на стінках. Згодом їх скупчення збільшується, що призводить до звуження діаметра каналів. Усунути цю проблему допоможе очищення повітроводів та вентиляційних каналів. Але, перед початком процедури варто вибрати відповідні кошти, оцінити ступінь забруднення. Саме з цією метою виконується відеоінспекція. Дослідження каналів за допомогою камери дозволяє отримати наступні дані:
  • відповідність системи встановленим стандартам;
  • готовність техніки до роботи в умовах будівництва або ремонту;
  • результат проведення очистки;
  • стан каналів під час очищення.
Відеоінспекцію систем вентиляції можна проводити до початку очищення, а також по завершенню процедури.

Як проводять відеоінспекцію фахівці компанії?

Досвідчені майстри починають роботу з уточнення всіх деталей про системах повітрообміну. На основі зазначених даних розробляється план дій, налаштовується спеціальна відеоапаратура. Камеру закріплюють на кінці еластичною трубки (її довжина зазвичай досягає 60 м), потім поміщають в систему каналів. Просовуючи камеру всередині труб, фахівці отримують повноцінне зображення стінок. По завершенню дослідження клієнт отримує детальний відеозвіт, в якому чітко видно стан вентиляції. Крім цього, компанія видає акт виконаних робіт, який є основним документом, що підтверджує проведення відеоінспекціі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ми приїжджаємо, оцінюємо обсяг роботи, надаємо кошторис