13.05.2021

Пожежі в закладах громадського харчування: в чому причина та як себе убезпечити?

Пожежі в закладах громадського харчування: в чому причина та як себе убезпечити?

Сучасні ресторани досить часто використовують відкритий вогонь для приготування різних страв. Мангали, печі та інше обладнання вимагають дотримання всіх правил стосовно безпеки. Все частіше в новинах розповідають про пожежі в ресторанах, головна причина цього недотримання норм безпеки, в тому числі ігнорування рекомендацій стосовно установки гідрофільтрів. Закінчився карантин та заклади знову почали працювати, але проблема з пожежами не зникла. Варто врахувати, що деякі підприємці впевнені, що установка гідрофільтра повністю убезпечить кухню від пожеж, але тут не все так просто. Тільки регулярне обслуговування обладнання здатне захистити вентиляційні канали від попадання іскор та загоряння. Найчастіше власники ресторанів ігнорують необхідність регулярного очищення гідрофільтрах, так як вважають, що подібна ситуація з ними не станеться, але вони помиляються. Саме це й призводить до пожеж, які не завжди закінчуються сприятливо.

Чому гідрофільтри потребують регулярного чищення?

Якщо в приміщенні необхідно розмістити мангал, потрібно подбати про зведення якісного димоходу. Якщо це неможливо зробити – встановлюють гідрофільтри. Дане обладнання здатне захищати вентиляційні системи від іскор, жиру, дисперсних та твердих частинок. Але, після монтажу гідрофільтрах не варто забувати про необхідність регулярно його обслуговувати. У закладі, в якому встановлений мангал або інше обладнання з відкритим вогнем необхідно: • раз на добу оглядати гідрофільтри на відсутніст слідів витікання та здійснювати заміну води; • не рідше ніж раз на місяць здійснювати повну чистку всього обладнання. Виконати якісно чистку можуть тільки фахівці, тому краще не займатися даними процесами самостійно та звертатися за допомогою до професіоналів.

Переваги регулярного обслуговування обладнання

Щоб у вашому закладі не виникало аварійних ситуацій, які можуть негативно вплинути на здоров’я співробітників і відвідувачів, подбайте про регулярне обслуговуванні обладнання. Тільки в даному випадку ви зможете отримати гарантію безпеки. Компанія СКС займається професійним чищенням вентиляції в ресторанах, кафе, барах та інших закладах. Звертайтеся до фахівців вчасно і не допустите виникнення пожежі в своєму закладі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ми приїжджаємо, оцінюємо обсяг роботи, надаємо кошторис