23.04.2021

Перевірка вентиляції в закладах громадського харчування

Захистіть свій заклад від штрафів

У будь-яких спорудах, як житлового, так і промислового значення має проводитися регулярна перевірка вентиляції. А особливо це стосується барів, ресторанів та кафе. Останнім часом в закладах почастішав санітарно-епідеміологічний контроль та перевірки інших органів. І в першу чергу вони перевіряють вентиляційні системи та всю звітність по їх обстеженню й технічному обслуговуванню. Власники закладів, які не дотримуються всіх норм, змушені виплачувати великі штрафи.

Чому вентиляційні канали повинні бути чистими

Вентиляційні канали – це комплекс спеціалізованого обладнання, яке здійснює циркуляцію та оновлення повітря в приміщення. Саме від цієї системи безпосередньо залежить якість повітря, яке буде потрапляти в заклад. Такий процес забезпечує всі необхідні умови для життєдіяльності та комфортного перебування в приміщенні. Якісне обладнання здатне підтримувати певну температуру, вологість, а головне чистоту повітря. Згодом без відповідного обслуговування, вентиляційні системи можуть накопичувати пил та бруд, що призводить до:
  • накопичення вуглекислого газу, що викликає у людини відчуття швидкого стомлення, слабкість, задуха, головний біль та інші неприємні наслідки;
  • підвищення рівня вологості, а це в свою чергу може стати причиною виникнення цвілі;
  • скупчення різних видів забруднень, якщо все це потрапляє в легені, то може нашкодити людському здоров’ю;
  • появі неприємного запаху.
Особливо чистота вентиляційних каналів важлива для закладів громадського харчування. Перевірка вентиляції та невиконання всіх нормативів не просто загрожує великим штрафом, а й може нашкодити здоров’ю відвідувачів та співробітникам закладу.

Хто здійснює технічне обслуговування

Кожен власник закладів громадського харчування повинен подбати про виконання всіх норм. Тільки в такому випадку можна уникнути різних штрафів та інших неприємностей. Обстеження вентиляційних систем може здійснювати будь-яка приватна компанія, яка надасть документацію про виконані роботи. Крім цього, регулярне обслуговування допоможе продовжити термін служби вентиляційного обладнання. Дотримуватися свіжого та чистого повітря в приміщенні цілком можливо. Не чекайте перевірок, звертайтеся до фахівців та почніть прямо зараз дотримуватися всіх правил експлуатації вентиляційних каналів. Дотримання всіх правил безпеки та порядок в документації позитивно позначаться на роботі вашого закладу, здоров’я відвідувачів та всіх співробітників.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Ми приїжджаємо, оцінюємо обсяг роботи, надаємо кошторис